manutd.com

“Daily Mail”: Man Utd ma plan na przedłużające się negocjacje z Marcusem Rashfordem

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

“Daily Mail” donosi, że Manchester United ma już plan na zabezpieczenie przyszłości Marcusa Rashforda. Klub chce przedłużyć kontrakt ze swoim podopiecznym, lecz w przypadku opóźnień wpierw aktywuje klauzulę przedłużenia obecnej umowy.

Napastnik reprezentacji Anglii reprezentuje barwy Manchesteru United od małego. Dodatkowo stał on się ważną postacią pierwszego zespołu od momentu przejęcia drużyny przez Erika ten Haga. Niestety na chwilę obecną jego umowa wygasa z końcem sezonu 2022/23.

Wcześniejsze doniesienia w sprawie Rashforda sugerowały, że holenderski szkoleniowiec ma być zadowolony ze współpracy i chciałby go zatrzymać w swoim zespole. Dodatkowo Manchester United miał rozpocząć pierwsze kroki w sprawie negocjacji kontraktowych.

Według “Daily Mail” “Czerwone Diabły” chcą aktywować klauzulę przedłużenia umowy Rashforda o 12 miesięcy w przypadku, jeśli zawodnik nie podpisze nowego kontraktu do 1 stycznia. Takie działania mają na celu zablokowanie potencjalnych negocjacji napastnika z innymi klubami.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze