manutd.com

Fabrizio Romano: trzech graczy Man Utd wkrótce może podpisać nowe umowy

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Fabrizio Romano donosi, że Manchester United chce nagrodzić niektórych swoich zawodników i zamierza podpisać z nimi nowe długoterminowe umowy. Klub z Old Trafford chce zatrzymać na dłużej m.in. Alejandro Garnacho.

Pomimo przebudowy i nierównej formy w zespole Erika ten Haga da się wyróżnić kilku zawodników, którzy na pewno swoją postawą zasłużyli na nowe kontrakty. Holenderski szkoleniowiec zdaniem mediów ma już mieć faworytów, na których chce budować nowy Manchester United.

Przede wszystkim Ten Hag zdaniem Fabrizio Romano chce zatrzymać na dłużej Marcusa Rashforda oraz Diogo Dalota. Rashford jest jednym z najlepszych ofensywnych graczy tego zespołu w tym sezonie oraz jego umowa wygasa z końcem tej kampanii.

Natomiast Dalot wygryzł na stałe ze składu Aarona Wan-Bissakę i idealnie profilem wpasował się w styl gry byłego szkoleniowca Ajaxu. Pamiętajmy, że Portugalczykiem w przeszłości interesowały się takie marki jak Borussia Dortmund oraz Barcelona.

Ten Hag w ostatnich wypowiedziach potwierdził, że klub prowadzi rozmowy z niektórymi zawodnikami. – Rozmawiamy z nimi w celu przedłużenia ich umów. Jednak staramy się kontrolować cały ten proces, ponieważ mamy plany wobec wszystkich zawodników i na pewno postaramy się z nich skorzystać.

Dodatkowo Manchester United miał ponownie wrócić do negocjacji z Alejandro Garnacho. “Czerwone Diabły” chcą nową umową nagrodzić zawodnika oraz odstraszyć inne kluby, które w ostatnich tygodniach wykazywały zainteresowanie młodym skrzydłowym.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze