psv.nl

Fabrizio Romano: Man Utd prowadzi zaawansowane rozmowy z Gakpo. Holender jest zainteresowany transferem na Old Trafford

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Transferowy guru, czyli Fabrizio Romano postanowił ujawnić najnowsze wieści w sprawie transferu Cody’ego Gakpo do Manchesteru United. Zawodnik ma być zdecydowany na transfer na Old Trafford i czeka na decyzję klubu zarządzanego przez Glazerów.

Od lata trwa romans „Czerwonych Diabłów” z graczem holenderskiego PSV. Już w sierpniu Gakpo był jedną nogą w Manchesterze, lecz wygórowane żądania Ajaxu w sprawie transferu Antony’ego wymusiły odłożenie negocjacji z reprezentantem Holandii.

Zdaniem Fabrizio Romano Gakpo nadal ma być zainteresowany transferem do Manchesteru United. Zawodnik aktualnie ma czekać na ruch ze strony angielskiego zespołu. Klub ma prowadzić zaawansowane rozmowy z obozem gracza, co ma być skutkiem utrzymywania kontaktu pomiędzy stronami od dłuższego czasu.

Na chwilę obecną transfer Gakpo ma być w 100% zależny od decyzji „Czerwonych Diabłów”. Klub musi zdecydować, czy chce sprowadzić kolejnego gracza w tym sezonie. Pamiętajmy, że Erik ten Hag jest fanem talentu reprezentanta „Oranje”.

Powrót do rozmów ma być bezpośrednio związany z odejściem z klubu Ronaldo. Według Romano wcześniejsze plany (październik/początek listopada) nie zakładały transferu napastnika. Rozważano tylko sprowadzenie nowego prawego defensora.

– Mam nadzieję, że w styczniu zarząd Manchesteru United da Erikowi ten Hagowi, to czego ten chce. Jest to kluczowy moment projektu budowy nowego Manchesteru United – mówił Romano.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze