manutd.com

Marcus Rashford po meczu z Nottingham Forest: to spotkanie wiele znaczyło dla Jessego Lingarda

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United świetnie zaprezentował się w pierwszym ligowym spotkaniu po mundialowej przerwie. Jedną z kluczowych postaci w wygranym 3:0 meczu z Nottingham Forest był Marcus Rashford, który po meczu udzielił krótkiego wywiadu klubowym mediom.

Angielski skrzydłowy we wtorkowym spotkaniu najpierw sam wpisał się na listę strzelców, a następnie obsłużył świetnym podaniem Anthony’ego Martiala. Jednak ten mecz miał również inny wymiar, ponieważ w przeciwnej drużynie wystąpił Jesse Lingard, z którym Marcus Rashford od dziecka występował w młodzieżowych drużynach Manchesteru United.

– Tak, to spotkanie miało dla niego [Lingarda] ogromne znaczenie. Pamiętam, że kiedy odchodził, był trochę rozczarowany, że nie zagrał na Old Trafford i nie mógł pożegnać się z fanami. Jednak teraz udało mu się to pewnym sensie nadrobić – powiedział Marcus Rashford w rozmowie z MUTV.

– Cieszę się, że gra w piłkę nożną i czerpie z tego radość. Mam nadzieję, że 2023 będzie dla nas lepszy. Będziemy ciężko pracować, aby pokazać naszym fanom, że możemy więcej. Jestem w stu procentach pewien, że jesteśmy w stanie naciskać na czołówkę i powtarzać występy takie, jak ten, a nawet lepsze – dodał Anglik.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze