manutd.com

Antony wznowił treningi przed pucharowym meczem z Evertonem

, Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Z Carrington dotarły do nas dobre wieści w sprawie sytuacji kadrowej w zespole Erika ten Haga. Do treningów z pierwszym zespołem wrócił skrzydłowy Antony, a już w piątek Manchester United zmierzy się w pucharze z Evertonem.

Reprezentant Brazylii wzmocni skład Erika ten Haga przed meczem w ramach 3. rundy Pucharu Anglii na Old Trafford. W tym pojedynku Manchester United zmierzy się z Evertonem, a pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy o 21:00.

Skrzydłowy ominął ostatnie wygrane ligowe 3:0 starcie z Bournemouth, co związane było z odniesionym urazem. Informację taką podał Erik ten Hag podczas przedmeczowych wypowiedzi. Jednakże z urazami tego dnia skończyli Donny van de Beek oraz Anthony Martial, którzy opuszczali boisko z kontuzjami.

22-latek ponownie trenuje z pierwszym zespołem, a następni rywale “Czerwonych Diabłów” podchodząc do pucharowego starcia w nienajlepszej formie. W poprzednim meczu Premier League Everton przegrał 1:4 z Brighton, gdzie aż 3 bramki padły w drugiej połowie w ciągu 8 minut.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze