Adwokaci Diabłów #39 – Manchester jest czerwony!

Paweł Waluś
Zmień rozmiar tekstu:

Nieśmiało marzyliśmy o tym, że dla odmiany po derbach Manchesteru będziemy mogli się cieszyć. Że będziemy mogli opowiedzieć Wam o pozytywnych emocjach, a także pochwalimy kolejnych piłkarzy „Czerwonych Diabłów”. I oto ten dzień nadszedł!

Pep Guardiola może już tylko narzekać na decyzje sędziowskie, ale chyba bardziej powinien zwrócić uwagę na dziwne zasady dotyczące spalonego. Nas to jednak nie obchodzi, ponieważ Manchester United wygrał po bramkach Marcusa Rashforda i Bruno Fernandesa, czemu poświęcamy większą część naszego odcinka.

Oczywiście nie zabrakło też miejsca na inne tematy. Wcześniej udało się awansować do półfinału Carabao Cup, po pokonaniu zawsze groźnego Charltonu. Poza tym oficjalnie został wypożyczony Wout Weghorst, a my zaczynamy powoli rozumieć, czemu na ten nietypowy ruch zdecydował się Erik ten Hag.

Poświęcamy także kilka ciepłych słów Marcusowi Rashfordowi, który bije kolejne rekordy, a także Aaronowi Wan-Bissace i szczególnie tego drugiego nie spodziewaliśmy się w tym segmencie. Omawiamy także pechowego Donny’ego van de Beeka, dla którego ten sezon już się skończył.

Na koniec natomiast mamy dla Was konkurs! Udało się przekroczyć barierę 100 subskrypcji na YouTube, za co postanowiliśmy podziękować. Do wygrania są trzy autobiografie legendarnego Petera Schmeichela. Aby poznać zasady konkursu, koniecznie zostańcie z nami do końca odcinka.

Jak zawsze możecie nas znaleźć na YouTube, Spotify, a także platformach podcastowych.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze