manutd.com

Paul Parker: Alejandro Garnacho powinien zwolnić agenta, jeśli ten namawia go do opuszczenia Man Utd

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Alejandro Garnacho mimo młodego wieku ma już za sobą kilka naprawdę udanych spotkań w barwach Manchesteru United. Nie dziwi więc, że klub podjął rozmowy z 18-latkiem w celu przedłużenia umowy, która obowiązuje do 2024 roku (z opcją wydłużenia o rok). Jednak według doniesień mediów Argentyńczyk jest kuszony przez swojego agenta, aby zamienił deszczową Anglię na słoneczne Włochy lub Hiszpanię.

Według byłego obrońcy Manchesteru United – Paul Parkera najlepsza ścieżka kariery dla młodego zawodnika prowadzi właśnie przez drużynę z Old Trafford. Co więcej, ekspert uważa, że jeśli ktoś doradza mu przenosiny do Realu Madryt lub Juventusu, to powinien zostać zwolniony.

– Nie rozumiem, dlaczego chce opuścić największy klub na świecie. A dlaczego Juventus czy Real Madryt? Juventus jest obecnie w naprawdę złej sytuacji, więc trafiłby na ławkę rezerwowych w niezbyt dobrym zespole. Z kolei Real Madryt to oczywiście duża marka, ale grałby tam jeszcze mniej niż w ekipie Erika ten Haga. Więc te pogłoski nie mają absolutnie żadnego sensu i nie sądzę, żeby były prawdziwe – stwierdził Paul Parker.

– Wierzę, że agent próbuje wywrzeć presję na Manchesterze United, aby dał Garnacho lukratywną ofertę, aby agent mógł napełnić swoje kieszenie dolarami. Oni tak właśnie działają i Garnacho powinien rozważyć zwolnienie go za to, że nie próbował mu pomóc. Właściwie nie rozumiem, dlaczego gracze potrzebują agentów. Jedyne, co robią, to dramatyzują i zabierają część ciężko zarobionych pieniędzy piłkarzy – dodał.

Więcej o sprawach związanych z Manchesterem United w naszym podkaście!

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze