manutd.com

Erik ten Hag wyjaśnił wybór składu na mecz z Nottingham Forest

, , Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Podopieczni Erika ten Haga w półfinale Pucharu Ligi Angielskiej zmierzą się z Nottingham Forest. Niespodziewanie z pierwszego zespołu wypadło kilku zawodników, w tym Luke Shaw, który w ostatnich spotkaniach często pojawiał się w wyjściowej jedenastce.

W kadrze meczowej nie znaleźli się kapitan Manchesteru United Harry Maguire oraz Luke Shaw. Boczny obrońca zdaniem Erika ten Haga zmaga się z chorobą, a tymczasem jego kolega z reprezentacji Maguire został zawieszony przez nadmierną liczbę żółtych kartek, o czym poinformowało „Manchester Evening News”.

– Chcemy wygrywać w każdym spotkaniu, więc zawsze staramy się wystawić najlepszy możliwy zespół – mówił w przedmeczowym wywiadzie dla MUTV Erik ten Hag.

– Liczymy na niego [Victora Lindelofa]. Zdajemy sobie sprawę, że musimy korzystać ze wszystkich piłkarzy. Staramy się rotować zespołem, lecz podchodzimy na poważnie do tego spotkania. Potrzebujemy mocnego zespołu, aby pokonać dzisiaj Nottingham Forest. Oni mają dobry zespół, więc my również musimy pokazać taką klasę.

– [Brak Luke’a Shawa] Nie, jest chory. Ciężko jest mi mówić, jak to się rozwinie. Musimy czekać oraz obserwować rozwój sytuacji w następnych godzinach lub dniach.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze