nottinghamforest.co.uk

Steve Cooper przed meczem z Manchesterem United: naszym celem jest delektowanie się tą chwilą

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Nottingham Forest w środę będzie rywalem Manchesteru United w półfinale Carabao Cup. Przed tym spotkaniem Steve Cooper stwierdził, że dla jego drużyny taki mecz będzie przede wszystkim chwilą, którą zamierzają się delektować.

Steve Cooper przed środowym starciem udzielił wywiadu Forest TV, w którym opowiedział o tym, jak wielką chwilą może być dla jego drużyny gra w półfinale tak ważnego pucharu. Ponadto szkoleniowiec uważa, że jego piłkarze będą podwójnie skoncentrowani na tym meczu i zrobią wszystko, aby dostać się do finału.

– Naszym głównym celem jest sprawienie, by była to okazja do delektowania się. Jesteśmy dumni, że dostaliśmy się do takiego etapu tak ważnych rozgrywek. Klub ma bogatą historię, jeśli chodzi o ten puchar. Musimy zrobić wszystko, aby dobrze się pokazać i osiągnąć swój cel – stwierdził Cooper.

– To będą dwa trudne mecze. W tej chwili koncentrujemy się tylko na pierwszym spotkaniu. Musimy się w niego zaangażować i wspierać nawzajem, w przeciwnym razie będzie jeszcze trudniej wygrać. Jesteśmy świadomi, że takie starcia mogą nie przytrafiać nam się zbyt często i musieliśmy ciężko pracować, aby się tu dostać.

– Nie możemy się doczekać. Musimy przyjąć na swojej połowie Manchester United i na swój sposób atakować. Klub ma bogatą historię, ale chcemy stworzyć jeszcze więcej wspomnień dla kibiców. To nasz pierwszy półfinał Pucharu Ligi od dłuższego czasu. Będziemy skoncentrowani i gotowi na to, żeby dać z siebie wszystko.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze