manutd.com

Lisandro Martinez po meczu z Nottingham Forest: w ostatnich dwóch meczach mieliśmy sporo pecha

, j.kurek Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United pewnie pokonał Nottingham Forest w pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Ligi. Najlepszym zawodnikiem tego spotkania okazał się Lisandro Martinez, który udzielił krótkiego wywiadu klubowym mediom oraz Sky Sports.

Martinez w spotkaniu z Nottingham Forest grał na środku obrony z Victorem Lindelofem. Mimo że para stoperów nie ustrzegła się błędów, to zachowała czyste konto, dzięki czemu Manchester United przed meczem na Old Trafford będzie miał komfortową zaliczkę.

– Jako napastnik [Weghorst] żyje z goli i cieszę się z tego, że trafił do siatki, ponieważ bardzo ciężko trenuje. Potrzebujemy tej pewności siebie i cieszę się, że dzisiaj strzelił. Teraz musimy pracować przed kolejnym spotkaniem. Robota jeszcze nie została wykonana – stwierdził obrońca w rozmowie z MUTV.

– Myślę, że pokazaliśmy wiele dobrych rzeczy, ale nadal mamy sporo do poprawy. Kontrolowaliśmy wynik i uważam, że również grę. Podczas treningów współpracuje z Lindelofem i jestem przekonany, że wykonujemy dobrą pracę.

– Najważniejsze jest to, że kiedy potrzebujemy jakiegoś gracza, to musi on być gotowy do gry. Victor dobrze się spisał. Myślę, że wszyscy ciężko trenują. W ostatnich dwóch meczach mieliśmy sporo pecha, ale przez ostatni czas wykonaliśmy kawał dobrej roboty i musimy to kontynuować.

Z kolei w rozmowie ze Sky Sports Argentyńczyk zaznaczał, że w tym momencie najważniejsza jest konsekwencja.

– Przeciwko Crystal Palace i Arsenalowi straciliśmy bramki w ostatnich minutach. Jednak nigdy się nie poddamy. Dziś jestem naprawdę szczęśliwy, ponieważ pokazaliśmy dyscyplinę. Byliśmy skoncentrowani i zawsze musimy grać w ten sposób. To dobry wynik, ale musimy iść krok po kroku. Teraz mamy kolejny mecz i musimy się przygotować – stwierdził Lisandro Martinez.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze