Adwokaci Diabłów #41 – Phil Jones – jeszcze piłkarz czy już tylko pacjent?

Paweł Waluś
Zmień rozmiar tekstu:

To był raczej spokojny tydzień dla kibiców „Czerwonych Diabłów”. Pewnie i spodziewane zwycięstwa nad Nottingham oraz Reading dały nam jednak kilka tematów do rozmów, którymi chętnie się z Wami podzielimy.

Zaczęliśmy od Reading, bo to świeżo po nim nagrywaliśmy odcinek. Pewna wygrana, ale i niepotrzebne stracony gol, a także ukradziony przez VAR rekord Marcusa Rashforda. Cieszyła nas jednak Brazylijska samba na Old Trafford, chociaż nie byliśmy zgodni co do tego jak ostatecznie ocenić występ Antony’ego.

Nie mieliśmy jednak wątpliwości co do tego, że półfinałowy rewanż powinien być formalnością i okazją dla kilku zawodników do odpoczynku. Jeśli chodzi natomiast o Crystal Palace, to jesteśmy żądni zemsty za ukradzione ostatnio punkty i mamy nadzieję, że w podobnych nastrojach wyjdą na to starcie podopieczni Erika ten Haga.

Na koniec zostawiliśmy sobie bohatera naszej youtube’owej miniaturki, czyli Phila Jonesa. Jak zwykle z lekkim zaskoczeniem przypomnieliśmy sobie, że on nadal przebywa w tym klubie, a jeszcze bardziej zaskoczył nas Erik ten Hag mówiący, że Anglik nie wziął w tym sezonie udziału w ani jednym treningu. Pytanie nasuwa się samo: jaki to ma sens?

Na pewno ma sens uważne śledzenie nas, ponieważ za niedługo planujemy wystartować z kilkoma nowymi pomysłami. Jeśli chcecie być z tym na bieżąco, to zachęcamy Was do śledzenia naszych social mediów, a także kanału na YT. Klasycznie przypominamy również, że znajdzie nas również na Spotify oraz platformach podcastowych.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze