manutd.com

Fabrizio Romano: Victor Lindelof na liście życzeń Interu Mediolan

Oliwier Kazuń
Zmień rozmiar tekstu:

Fabrizio Romano poinformował, że Inter Mediolan ma być zainteresowany usługami Victora Lindelöfa. Jak zaanonsował włoski dziennikarz za pośrednictwem mediów społecznościowych, choć Szweda początkowo chciało ściągnąć do siebie wyłącznie Atletico Madryt, teraz możliwość kupna obrońcy bada także klub z San Siro.

Victor Lindelof trafił na celownik włoskiego klubu w związku z niemal oficjalnym już odejściem z zespołu „Nerazzurri” Milana Škriniara. Sam Słowak poinformował już, że podpisał z PSG kontrakt, który będzie obowiązywać po wygaśnięciu aktualnej umowy z Interem. Media sugerują jednak, że lider Ligue 1 i sam piłkarz szukają możliwości na transfer jeszcze w zimowym okienku transferowym. Jeśli to nastąpi, to 28-letni Szwed z Manchesteru United ma być potencjalnym następcą odchodzącego obrońcy.

„Czerwone Diabły”, jak tłumaczy dalej Romano, pod żadnym pozorem nie chcą zgodzić się na transfer czy wypożyczenie Szweda, ponieważ Erik ten Hag chce aby obrońca został na Old Trafford co najmniej do końca aktualnego sezonu.

 

 

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze