ManUtd.com (Ash Donelon / Manchester United via Getty Images)

Policja umorzyła dochodzenie ws. Masona Greenwooda

, , Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Najprawdopodobniej zbliżamy się coraz bliżej końca sagi związanej z Masonem Greenwoodem. Rzecznik Policji z hrabstwa Greater Manchester poinformował, że podejrzany 21-latek został oczyszczony z zarzutów, a cała sprawa została umorzona.

Zawodnik został zatrzymany ponad rok temu i od tego czasu kilkukrotnie zwalniany był z aresztu śledczego zza kaucją. Było to następstwem wpisów byłej partnerki Greenwooda, która w mediach społecznościowych udostępniła niepokojące nagrania, zdjęcia oraz zrzuty ekranu.

Sprawą od razu zajęła się lokalna policja, która kilkukrotnie zatrzymywała wychowanka Manchesteru United w ramach przesłuchań. Po czasie pokrzywdzona kobieta usunęła wpisy z kont, a media informowały, że miała się ona pogodzić z Greenwoodem.

Media donosiły także o kilkukrotnym złamaniu zasad zwolnienia przez Greenwooda, co wiązało się z zakazem kontaktowania z pokrzywdzoną. Jednak jak się okazuje, jesteśmy coraz bliżej zakończenia tej nieprzyjemnej sagi.

Oświadczenie Policji hrabstwa Greater Manchester

– Dochodzenie śledcze w sprawie 21-letniego mężczyzny, które zostało otwarte w styczniu 2022 roku, zostało dzisiaj (2 lutego 2023) wstrzymane i nie będzie nadal kontynuowane.

Tymczasem „The Sun” podaje, że wychowanek „Czerwonych Diabłów” miał zostać całkowicie oczyszczony z próby gwałtu, napaści, kontrolowania i ograniczani wolności innej osoby.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze