manutd.com

The Athletic: Anthony Martial nie zagra z Crystal Palace ze względu na uraz

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Francuski napastnik po udanym powrocie do gry niespodziewanie nie pojawił się w kadrze na następne ligowe starcie z Crystal Palace. Zdaniem The Athletic Martial miał doznać kolejnego urazu, który po raz kolejny wyeliminował go z gry.

27-latek powrócił do gry w ostatnim pucharowym starciu z Nottingham Forest i praktycznie od razu przyczynił się do lepszej gry zespołu. Zachował on zimną krew i dobił uderzenie Rashforda w drugiej połowie, czym wpisał się na listę strzelców tego dnia.

Niespodziewanie napastnika zabrakło w kadrze meczowej w ramach starcia Premier League z Crystal Palace. Informację o powodzie nieobecności gracza jako pierwszy podał portal The Athletic, który poinformował, że zawodnik doznał kolejnego urazu, który wykluczył go z gry.

Przypomnijmy, że jest to już trzecia przerwa zawodnika związana z urazami w tym sezonie. Wpierw po udanym pre-sezonie ominął on pierwsze tygodnie sezonu. Następnie po rozegraniu kilku spotkań doznał on kolejnego urazu, który wykluczył go na dłuższy okres.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze