leedsunited.com

Michael Skubala: ostatni mecz to już przeszłość, teraz powalczymy o trzy punkty

Koss Paweł Waluś
Zmień rozmiar tekstu:

Michael Skubala, tymczasowy menedżer Leeds United, będzie starał się przekonać swoich zawodników, aby wyrzucili z głowy środowy remis 2:2 z Manchesterem United przed kolejnym starciem tych klubów.

Nieczęsto zdarza się, aby dwa zespoły spotykały się ze sobą dwa razy z rzędu w lidze. Będzie to jednak okazja dla „Czerwonych Diabłów”, aby osiągnąć lepszy wynik, po tym jak w środku tygodnia jeden punkt uratowali Marcus Rashford oraz Jadon Sancho.

Michael Skubala poprowadzi Leeds United jako tymczasowy menedżer również w niedzielę, dlatego też wypowiedział się na przedmeczowej konferencji prasowej. Przyznał, że jest dumny po ostatnim meczu, a jego podejście taktyczne będzie bardzo podobne.

– To dosyć niespotykana sytuacja, aby spotykać się dwa razy z rzędu w lidze. Może pojawić się jedna albo dwie zmiany, jednak nic nie zmieni się diametralnie. Oczywiście będziemy pracować, aby odpowiednio przygotować się do tego spotkania – powiedział Skubala.

– Piłkarze są świetni. To wspaniała grupa, która ciężko pracuje i szczerze mówiąc, bardzo dobrze zareagowali. Również wszystkie sztaby, medyczny, ludzie Roba Price’a, sztab szkoleniowy, wszyscy byli genialni.

– Elland Road to specjalne miejsce. Na pewno będziemy potrzebowali wsparcia kibiców. To będzie trudny mecz, ale prowadzenie tego zespołu to honor i przyjemność.

– Klub powinien być dumny po remisie, tak samo jak kibice, ale to nadal tylko jeden punkt. Teraz mamy kolejną okazję, aby zyskać trzy punkty. Podejdziemy na świeżo do tego spotkania i będziemy myśleć w świeży sposób.

– Cokolwiek wydarzyło się w poprzednim meczu, dla mnie to już przeszłość. Ta książka została zamknięta. Teraz czeka nas nowy mecz i powalczymy o trzy punkty.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze