Adwokaci Diabłów #43 – Casemiro prosimy, wróć. Katarski inwestorze prosimy, nie przychodź

Paweł Waluś
Zmień rozmiar tekstu:

Miało być szybko, ładnie i przyjemnie, ale Leeds United miało inne plany. Niewiele brakowało, żeby Manchester United zanotował fatalny tydzień i to na kilka dni przed prestiżowym starciem z Barceloną.

Rozmawiamy o bojach z “Pawiami”, a ciekawych wątków tam nie brakowało. Przede wszystkim rezerwowi, Jadon Sancho w pierwszym meczu i Alejandro Garnacho w drugim zapewnili nam trochę radości. Nie da się jednak ukryć, że najpiękniejszy był, jak zwykle ostatnio, Marcus Rashford.

Jeśli chodzi o starcie z Barceloną, to zapraszamy Was na odcinek specjalny w środę, ale za to omówiliśmy sobie nadchodzący mecz Leicester City, które notuje ostatnio całkiem niezłe wyniki. Czy “Czerwone Diabły” przełamią klątwę “Lisów” i po prostu zdobędą trzy punkty, nawet bez pomocy Casemiro?

Nie samym Premier League jednak człowiek żyje. Rozgrzały nas ostatnio wiadomości o zarzutach ze strony Premier League do Manchesteru City. “Głośni sąsiedzi” mogą być nawet zdegradowani, a odebrane punkty z przeszłości mogą oznaczać dodatkowe mistrzostwa dla Manchesteru United. Czy jednak na pewno chcemy zdobywać puchary w ten sposób? No i jest jeszcze temat Superligi.

Tego wszystkiego możecie posłuchać w najnowszym odcinku. Odcinek specjalny o meczu z Barceloną pojawi się w środę, a w czwartek zapraszamy Was po meczu na live! Ocenimy tam na gorąco występ “Czerwonych Diabłów” i nie może Was przy tym zabraknąć!

Jak zawsze możecie nas znaleźć na YouTube, Spotify i platformach podcastowych.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze