manutd.com

Luke Shaw przed meczem z Barceloną: nie możemy się doczekać tego starcia

Paweł Waluś
Zmień rozmiar tekstu:

Luke Shaw stwierdził, że energia i nastroje w Manchesterze United stoją na bardzo wysokim poziomie i skład nie może się doczekać potyczki w Lidze Europy z Barceloną.

„Czerwone Diabły” to jedyny zespół z Anglii, który nadal walczy na wszystkich czterech frontach. Teraz czeka ich pierwsze spotkanie z Barceloną na Camp Nou w Lidze Europy. Luke Shaw uważa, że zespół jest w dobrej formie przed tym starciem, osiągając ostatnio niezłe wyniki. Dodatkowo za niedługo czeka ich finał Carabao Cup.

– To rozgrywki, które chcemy wygrać i trofeum, które chcemy wznieść. I cóż to za wielki mecz, aby wziąć w nim udział! Jedziemy na piękny stadion i jesteśmy gotowi na to starcie, którego nie możemy się doczekać – mówił Shaw.

– Myślę, że możecie zauważyć uśmiechy na twarzach w naszym zespole. Energia i nastrój zdecydowanie się zmieniły i ma to wpływ na wydarzenia boiskowe.

– Po rozczarowujących ubiegłych rozgrywkach znowu cieszymy się grą w piłkę. Dzięki menedżerowi wyglądamy naprawdę dobrze i wszyscy jesteśmy z tego zadowoleni. Miejmy nadzieję, że to przełoży się na sukcesy w tym sezonie, ponieważ wciąż mamy sporo do wygrania.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze