www.nufc.co.uk

Loris Karius dostanie swoją szansę w finale Pucharu Ligi przeciwko Manchesterowi United?

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Nieoczekiwanie Newcastle przed finałem Pucharu Ligi nabawiło się sporych problemów z obsadą bramki. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że „Sroki” w jednym z najważniejszych meczów ostatnich lat będą musiały postawić między słupkami Lorisa Kariusa. 

Sobotnia porażka Newcastle z Liverpoolem była podwójnie bolesna dla zespołu z St James’ Park. „Sroki” nie tylko poniosły drugą porażkę w lidze w tym sezonie, ale również straciły Nicka Pope’a, który otrzymał czerwoną kartkę. Oznacza to, że Anglik z pewnością nie zagra w finale Pucharu Ligi, który zaplanowany jest na 26 lutego.

Tutaj sprawa się mocno komplikuje, ponieważ w bramce nie może pojawić się również Martin Dubravka, który w tym sezonie w Pucharze Ligi reprezentował już barwy Manchesteru United. Co więcej, jeśli „Czerwone Diabły” zwyciężą, to Słowak otrzyma medal za triumf w tych rozgrywkach.

Obecnie trzecim bramkarzem Newcastle jest… Loris Karius. Niemiec po raz ostatni pojawił się na boisku w lutym 2021 roku (!), kiedy jeszcze reprezentował barwy Unionu Berlin. Teraz stoi przed wielką szansą na występ, który mógłby niejako wskrzesić jego karierę.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze