manutd.com

Victor Lindelof: sprzedaż klubu nie może nas rozpraszać

Oliwier Kazuń
Zmień rozmiar tekstu:

Victor Lindelof nie chce, aby piłkarze Manchesteru United pozwolili, by rozmowy o potencjalnym przejęciu odwróciły ich uwagę od pokonania Barcelony i zwycięstwa w finale Carabao Cup.

Drużyna Erika ten Haga wciąż walczy na czterech frontach, a niedzielne zwycięstwo 3:0 z Leicester City podtrzymuje nadzieje na zajęcie drugiego miejsca, do Manchesteru City, „Czerwone Diabły” mają 3 punkty straty. Jednak nadal w dalszej perspektywie, są również szansę na zdobycie tytułu mistrzowskiego.

Drużyna z Old Trafford w najbliższy czwartkowy wieczór, zmierzy się z FC Barceloną, po czym w niedziele zagrają w finale Carabao Cup. Drużyna zdaje sobie sprawę z trudności z jakimi będzie musiała się zmierzyć, z powodu ciężkiego terminarza.

– „Nie zastanawiałem się nad tym (nad przejęciem Manchesteru United przez nowych właścicieli), wiesz, zwłaszcza teraz, gdy mamy taki terminarz” – powiedział Lindelof.

– „Nie możemy o tym myśleć. Musimy po prostu skupić się na meczach i przygotowywać się najlepiej, jak potrafimy.”

– „Nie myślałem o tym. Cokolwiek się dzieje, zdarza się, skupiamy się tylko na naszych występach”. – podkreślił.

Oferty kupna Manchesteru United złożyli, Sir Jim Ratcliffe z jego firmą INEOS oraz Szejk Jassim Bin Hamad Al Thani. Ratcliffe publicznie potwierdzili, że złożył oferte kupna klubu.

Kibice „Czerwonych Diabłów”, jak zawsze, skandowali przeciwko obecnym właścicielom w niedzielę, podczas meczu z Leicester City.

Zawodnik Manchesteru United skomentował także, aktualną formę Marcusa Rashforda.

– „Oczywiście widziałem, jakim jest typem gracza, ale myślę, że teraz robi wszystko dobrze” – powiedział Szwed o Rashfordzie.

– Świetnie trenuje, dobrze się regeneruje i tak, po prostu pokazuje, jakim jest typem zawodnika. Jego forma jest ostatnio niewiarygodna”

Zapytany, czy zauważył, że robi coś innego, obrońca United dodał.

– „Myślę, że to po prostu… trudno (powiedzieć).”

– „Bardzo dobrze się regeneruje, to jest bardzo, bardzo ważne, kiedy mamy taki terminarz, który mamy. Wiesz, mecze nadchodzą szybko i często, co trzy dni.”

– „Nie wiem, co robi w domu, ale myślę, że robi właściwe rzeczy, ponieważ inaczej nie mógłby grać w każdym meczu tak, jak gra.”

„Myślę, że to również może być kwestia pewności siebie. Kiedy ciągle strzela i strzela, wie, że może to zrobić, więc może to też jest coś”. – zakończył.

Rashford w aktualnym sezonie, jest najlepszym strzelcem „Czerwonych Diabłów”, w klasyfikacji kanadyjskiej na ten moment ma 17 punktów, co daje mu miejsce tuż za podium, czyli miejsce numer cztery.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze