manutd.com

Antony i Harry Maguire wznowili treningi przed rewanżem z Barceloną

, , Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United przygotowuje się do rewanżowego starcia z Barceloną na Old Trafford. Niespodziewanie treningi wznowili Harry Maguire oraz Antony, którzy ominęli ostatnie spotkania pierwszego zespołu. Angaż graczy w starcie z “Dumą Katalonii” zapowiedział Erik ten Hag.

W ostatnich tygodniach niedostępni w sprawie gry ze względu na urazy byli Scott McTominay, Christian Eriksen, Donny van de Beek, Antony, Anthony Martial oraz Harry Maguire. Kapitan Manchesteru United nagle wyleciał z kadry przed meczem z Leicester City ze względu na uraz. Jego miejsce na ławce zajął McTominay, który wyleczył kontuzję i w końcówce pojawił się na boisku.

Oczywiście Eriksen oraz Van de Beek pozostają niedostępni. Holender przeszedł operację kolana, która była skutkiem brutalnego wejścia rywala w jednym ze spotkań. Pomocnika zobaczymy na boisku dopiero latem w trakcie okresu przygotowawczego. Tymczasem Duńczyk leczy uraz stawu skokowego, którego także nabawił się po wejściu przeciwnika i do gry może wrócić od połowy kwietnia.

Erik ten Hag na przedmeczowej konferencji prasowej ujawnił, że dwóch zawodników wróciło do treningów. Mowa o Maguirze oraz Antonym. Zostali oni zauważeni przez fotoreporterów podczas dzisiejszej sesji treningowej w Carrington.

– Dalej mamy przed sobą sesję treningową. Myślę, że Harry Maguire oraz Antony powinni być dostępni na kolejne spotkanie. Niestety Anthony Martial nie jest jeszcze gotowy. Wrócił już na boisko, lecz nie trenuje z zespołem. Nadal musimy czekać. Czy coś zmienimy? Zobaczycie jutro na boisku. Mamy kilka pomysłów, lecz nie możemy ich teraz zdradzić – mówił Erik ten Hag.

Przypomnijmy także, że dostępni będą już Lisandro Martinez oraz Marcel Sabitzer. Gracze byli zawieszeni w pierwszym spotkaniu ze względu na kartki zdobyte w fazie grupowej rozgrywek europejskich. W rozgrywkach krajowych skończyło się trzymeczowe zawieszenie Casemiro.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze