manutd.com

Raphael Varane: możemy być dumni z ostatnich kilku miesięcy

Rafał Skirliński
Zmień rozmiar tekstu:

Raphael Varane jest dumny z postępu Manchesteru United pod wodzą Erika ten Haga i podkreśla, że takie tygodnie jak ten są powodem, dla którego przeniósł się do Anglii.

„Czerwone Diabły” przygotowują się do meczu Ligi Europy na Old Trafford z FC Barceloną, która według środkowego obrońcy jest obecnie najlepszą drużyną na świecie. W niedziele zawodników czeka finał Carabao Cup z Newcastle United. To ważne dni dla drużyny i menedżera i coś, czego Varane miał nadzieję być częścią od czasu swojego transferu z Realu Madryt latem 2021 roku.

– Jestem bardzo dumny. Kiedy tu przyszedłem chciałem pracować, być częścią nowego projektu i wrócić na szczyt. Teraz rywalizujemy z najlepszą drużyną na świecie i mamy świetną okazję, by zagrać w finale – stwierdził Francuz.

Varane, który przeszedł na reprezentacyjną emeryturę w tym miesiącu, był kluczowym elementem składu ten Haga w tym sezonie, a drużyna przegrała tylko raz z nim w wyjściowym składzie od października.

Seria 15 zwycięstw w ostatnich 19 meczach pomogła Man United wspiąć się na trzecią pozycję w tabeli i awansować dalej we wszystkich trzech rozgrywkach pucharowych, a Francuz nie widzi powodu, by obniżać loty.

– Myślę, że możemy być dumni z ostatnich miesięcy, jesteśmy ambitni i stajemy się coraz lepsi. Musimy kontynuować ciężką pracę i chcemy osiągnąć wielkie rzeczy w tym sezonie. Musimy wierzyć i miejmy nadzieję, że na koniec sezonu będziemy bardzo szczęśliwi -dodał Varane.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze