manutd.com

Fred po meczu z FC Barceloną: w przerwie mieliśmy owocną rozmowę z trenerem

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Fred dołączył do Bruno Fernandesa na płycie Old Trafford podczas pomeczowych wywiadów dla BT Sport. Pomocnik ujawnił, w jaki sposób zespół Erika ten Hag podniósł się z kolan i odwrócił losy czwartkowego starcia.

W rewanżu w Teatrze Marzeń Manchesterowi United udało się wygrać 2:1, lecz do końca pierwszej połowy prowadzenie objęli niespodziewanie gracze gości. Na początku drugiej części meczu udało się wyrównać za sprawą bramki Freda. Drugiego gola później zdobył Antony.

– Bardzo cieszę się, że fani wyśpiewują moje imię. Na pewno z perspektywy fanów było to świetne spotkanie. Musimy kontynuować naszą grę i iść po finał w tych rozgrywkach. W niedzielę mamy ważne spotkanie, musimy odpocząć, zresetować się i wyjść na finał – mówił po meczu Fred.

– W pierwszej połowie nie zagraliśmy tak, jak chcieliśmy. Jednakże w drugiej części meczu byliśmy lepsi. Dobrze wznowiliśmy grę, ponieważ na początku połowy zdobyliśmy już bramkę. W połowie mieliśmy owocną rozmowę z menedżerem. Musieliśmy zmienić coś w naszym podejściu. To nam się udało i zagraliśmy dobrze.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze