twitter/ManUtd

Bruno Fernandes po finale Carabao Cup dla Sky Sports: w końcu udało nam się zdobyć wymarzone trofeum

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Bruno Fernandes po wygranym finale Carabao Cup z Newcastle United udzielił pomeczowego wywiadu Sky Sports na płycie Wembley. Portugalczyk nie ukrywał satysfakcji z wygrania pucharu oraz zapowiedział walkę o kolejne.

„Czerwone Diabły” pewnie ograły Newcastle United 2:0 i zapewniły sobie pierwsze trofeum klubowe za kadencji Erika ten Haga. Jest to także pierwsze trofeum Manchesteru United od 6 lat. Bramki w tym ważnym spotkaniu zdobyli Casemiro po wrzutce Luke’a Shawa oraz Sven Botman, który zanotował trafienie samobójcze.

– Oczywiście, jest to niesamowite uczucie. Staraliśmy się o ten moment dla nas, fanów oraz klubu. Razem udało nam się w końcu sięgnąć po te nasze wymarzone trofeum – mówił po wygranym finale Carabao Cup Bruno Fernandes dla Sky Sports.

– Jest to niesamowite dla zawodnika. Jest to nasze pierwsze trofeum w tym sezonie, lecz chcemy wygrać więcej dla tego klubu. Chcemy więcej, lecz też musimy dać z siebie więcej, ponieważ naszą zasadą jest wymagać o wiele więcej od siebie.

– Tak, jak mówiłem, dla mnie najważniejszą rzeczą jest wygrywanie trofeów. W końcu nam się to udało. Jestem usatysfakcjonowany, ponieważ wygraliśmy dzisiaj. Chcę więcej, więcej i jeszcze więcej.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze