ManUtd.com

List otwarty Erika ten Haga do kibiców Manchesteru United. „Wszyscy jesteście częścią sukcesów tego klubu”

Paweł Waluś
Zmień rozmiar tekstu:

Erik ten Hag po zwycięstwie Manchesteru United w Carabao Cup, postanowił wystosować, za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej klubu, list otwarty do kibiców. Dziękuje w nim za otrzymane wsparcie, ale także zapowiada, że to wcale nie jest koniec i warto czekać na więcej.

List otwarty Erika ten Haga do kibiców Manchesteru United

„Do wszystkich kibiców Manchesteru United,

Chciałem przeznaczyć trochę czasu, aby powiedzieć coś bezpośrednio do was tego ranka.

Kiedy przybyłem do klubu, rozmawialiśmy o czekającym nas wyzwaniu oraz potrzebie zjednoczenia naszej grupy piłkarzy z niesamowitymi kibicami.

Uwierzcie mi, ten skład wie, jak ważni jesteście. Wszyscy mogą zobaczyć więź, która stworzyła się pomiędzy fanami oraz zespołem. To co wspólnie przeżyliśmy w niedzielny wieczór tylko wzmocniło tę więź.

Atmosfera stworzona przez tych z was, którzy znaleźli się na Wembley, była niezwykła. Byliście z nami od pierwszej do ostatniej minuty, napędzaliście nas, wspieraliście i zachęcaliście piłkarzy do przekroczenia granic, aby wrócić do Manchesteru z trofeum.

Do tych, którzy nie mogli się tam pojawić, odczuliśmy wasze wsparcie przed, w trakcie i po meczu. Wiedzcie, że każdy z was odgrywa swoją rolę w sukcesach tego klubu.

Jestem dumny ze swoich piłkarzy oraz sztabu za ich przygotowania i występ. Wczoraj zobaczyliście odpowiednią chęć, ducha zespołu oraz determinację, których musimy wymagać od wszystkich osób reprezentujących Manchester United.

Każdego dnia wyznaczamy sobie wysokie standardy. Na Wembley udało nam się je spełnić i zostaliśmy wynagrodzeni naszym pierwszym wspólnym trofeum.

Wiemy, jak ważne są puchary w historii tego wspaniałego klubu. Bardzo się cieszymy z tego, że wrócimy z jednym na Old Trafford, co jednak nie oznacza, że jesteśmy usatysfakcjonowali i nie poprzestaniemy na tym.

Razem odczuliśmy, co to znaczy wygrać coś dla Manchesteru United. To naprawdę wspaniałe uczucie, które powoduje, że jesteśmy tylko głodniejsi kolejnych sukcesów.

Ta grupa poczyniła wielkie postępy w ciągu ostatnich kilku miesięcy, ale przed nami wciąż długa droga. Mogę was zapewnić, że nadal wszyscy będą pracować w Carrington, ponieważ wiemy, że ten klub i wy, kibice, zasługujecie na więcej takich wspaniałych dni jak ten.

Dzisiaj wracamy do pracy, w pełni skupiamy się na przygotowaniach do starcia z West Hamem w FA Cup w środowy wieczór.

Nie będzie samozadowolenia, wciąż chcemy przywrócić ten klub do miejsca, w którym powinien się znajdować.

Wiedzcie proszę, że jesteście kluczowi dla tego, co chcemy osiągnąć, a wczorajszy mecz potraktujcie jako dowód na to, co może się wydarzyć, jeśli wszyscy będziemy zjednoczeni.

Dziękuję za wasze wsparcie oraz dedykację,

Erik ten Hag”

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze