Unique Sports Group

Manchester United zakontraktował utalentowanego młodego napastnika

, Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United miał sfinalizować przenosiny młodego napastnika Cardiff City Gabriele Biancheriego. Informacje o finalizacji umowy podał sam zawodnik w mediach społecznościowych. Oprócz tego finalizacje umowy potwierdzili Fabrizio Romano i Unique Sports Group, czyli firma zarządzająca talentem napastnika.

16-letni napastnik łączony był z przenosinami na Old Trafford pod koniec zimowego okna transferowego. Utalentowanym zawodnikiem interesowały się wielkie marki brytyjskiego futbolu, lecz „Czerwone Diabły” wolały zabezpieczyć przyszłość napastnika i sfinalizowały transfer przed letnim oknem transferowym.

Na chwilę obecną zawodnik gra w klubowej akademii Cardiff City, gdzie w zaledwie 11 spotkaniach sezonu zdobył 17 bramek oraz 5 asyst. Gracz zanotował także debiut w tym sezonie FA Youth Cup, lecz niczym szczególnym nie wyróżnił się na boisku, gdyż otrzymał tylko dwie minuty na murawie.

Oprócz tego gracz reprezentuje barwy swojego kraju, czyli Walii. Zawodnik jest regularnym reprezentantem młodzieżówek i rozegrał dwa spotkania w zespole U17. W kadrze Walii ustawiany jest jako prawy skrzydłowy. O transferze do Manchesteru United w mediach społecznościowych poinformował sam zawodnik.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze