getty images/ Matthew Peters

Erik ten Hag przed pierwszym gwizdkiem z WHU: w piłce chodzi o wykorzystywanie okazji

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Erik ten Hag udzielił ITV przedmeczowego wywiadu, w którym opowiedział o nadchodzącym spotkaniu. Szkoleniowiec Manchesteru United podkreślił, że to przede wszystkim współpraca oraz ciężka praca przekłada się na wygrywanie spotkań.

Musimy dać z siebie wszystko

– Musimy iść naprzód. Wygraliśmy Puchar Ligi i mamy to już za sobą. Jesteś tak dobry, jak twoje ostatnie spotkanie. Musisz dobrze się prezentować, aby być gotowym na to. Potrzebujesz energii, skupienia oraz poświęcenia siebie, aby wygrać spotkanie.

Szacunek do rywali

– Szanuję każdego naszego rywala, a nasz następny przeciwnik jest wyzwaniem. Musimy dać z siebie wszystko, jeśli chcemy wygrać. Nie chodzi dzisiaj o West Ham United. Chodzi o nas oraz naszą formę, a to stwarza nam okazję do zwycięstwa.

Wspólna praca

– Kluczowy czynnik? Jest ich wiele. W piłce chodzi o wykorzystywanie okazji, więc nie mogę stwierdzić, co jest najważniejsze. Uważam, że przy wszystkich tych okazjach musisz być dobry zarówno jako indywidualny zawodnik, jak i zespół. Współpraca i dobry duch zespołu, to stwarza ci szansę na zwycięstwo.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze