manutd.com

Luke Shaw nie zagra z WHU ze względu na kontuzję

, , Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Wpierw media donosiły o nieobecności w kadrze meczowej Manchesteru United Luke’a Shawa. Ostatecznie złe wieści w przedmeczowym wywiadzie potwierdził Erik ten Hag. Dodatkowo ujawniono powód nieobecności Jadona Sancho.

Wpierw o powodzie nieobecności Luke’a Shawa informował ESPN, który podał, że zawodnik doznał urazu w starciu z Newcastle United. Chwilę później sam Erik ten Hag potwierdził te negatywne doniesienia w rozmowie z korespondentem „Manchester Evening News”.

– Jest to drobna kontuzja. Mam nadzieję, że nie jest to nic poważnego. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość – mówił Erik ten Hag.

Natomiast w sprawie drugiego nieobecnego, czyli Jadona Sancho informacje ujawnił dziennikarz Jamie Jackson z „The Guardian”. Skrzydłowy Manchesteru United nie został powołany do kadry meczowej ze względu na chorobę, z którą zmaga się od kilku dni.

Oprócz dwóch nieobecnych Ten Hag zdecydował się dokonać rotacji składu. Na ławce usiedli m.in. Marcus Rashford oraz Casemiro. Od pierwszych minut zagrają Alejandro Garnacho, Harry Maguire, Victor Lindelof, Marcel Sabitzer i Scott McTominay.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze