manutd.com

Eric Ramsay dołączył do sztabu szkoleniowego reprezentacji Walii

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Trener Manchesteru United dołączył do sztabu szkoleniowego reprezentacji Walii, który ma wywalczyć awans w nadchodzących kwalifikacjach do EURO 2024. Nie oznacza to, jednak odejścia szkoleniowca z „Czerwonych Diabłów”.

Ramsay został zatrudniony jako asystent menedżera pierwszego zespołu mężczyzn reprezentacji Walii. Dodatkowo będzie on kontynuować swoją pracę w klubie, gdzie odgrywa rolę jednego z członków sztabu szkoleniowego zespołu prowadzonego przez Erika ten Haga.

Selekcjoner Walii Rob Page: – Ta zmiana daje nam szansę na zbudowanie fundamentów naszego sukcesu. Chcemy wprowadzić odpowiednich ludzi do zespołu w odpowiednim czasie. Miejmy nadzieję, że przez te dwanaście miesięcy zobaczymy kolejne pokolenie Walijczyków, którzy będą reprezentować ten kraj na najwyższym poziomie.

Eric Ramsay: – Dostałem w Llanfyllin, więc jestem niezwykle podekscytowany możliwością dołączenia do sztabu walijskiej reprezentacji. U nas panuje niesamowita ekscytacja tym zespołem. Patrząc na ostatni sukces tej drużyny, cieszę się, że mogę do nich dołączyć.

– Drużyna przeszła niewielką przebudowę. Uważam, że jest to nowy początek. Odbyłem już kilka wstępnych rozmów z Robem [Pagem] i Alanem Knillanem. Myślę, że elementy naszej układanki są już gotowe. Nie mogę się doczekać tego niesamowitego momentu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze