manutd.com

„The Telegraph”: Man Utd otrzymuje oferty za Masona Greenwooda

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Mike McGrath z „The Telegraph” donosi, że zagraniczne kluby są zainteresowane pozyskaniem Masona Greenwooda. Na chwilę obecną wszystkie oferty tyczyć mają się wypożyczenia młodego napastnika w tym oknie transferowym.

Nie tak dawno temu media informowały o umorzeniu dochodzenia w sprawie Masona Greenwooda i wycofaniu zarzutów w sprawie przemocy, której piłkarz miał się dopuścić w stosunku do swojej partnerki. Od tamtej pory zawodnika przywrócono w oficjalnych kanałach klubowych do spisu członków kadry, gdzie widnieje obok innych zawodników pierwszego zespołu.

Według „The Telegraph” Manchester United miał już teraz otrzymać zapytania w sprawie wypożyczenia Masona Greenwooda. Chodzi przede wszystkim o kluby z Turcji, gdzie jeszcze trwa okno transferowe. Na moment pisania tekstu nie osiągnięto porozumienia w tej sprawie.

Oprócz tego wraz z wycofaniem zarzutów Manchester United miał rozpocząć własny wewnętrzny proces. Klub chce przebadać wszystkie dostępne opcje, zanim zdecyduje się podjęcie kolejnych kroków w sprawie swojego wychowanka.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze