Matthew Ashton - AMA/Getty Images

Erik ten Hag: musimy zresetować naszą mentalność

Patryk Tabak
Zmień rozmiar tekstu:

Po upokarzającej porażce z Liverpoolem (0:7) Manchester United przystąpił do przygotowań do kolejnych spotkań. Erik ten Hag wyraził przekonanie, że jego zawodnicy podołają wyzwaniu i będą potrafili zresetować się po tej wpadce.

Nie milkną echa niedzielnej klęski Manchesteru United na Anfield. „Czerwone Diabły” przegrały z Liverpoolem aż 0:7, co było najwyższą porażką Man Utd od 1931 roku. Rozczarowania i złości po tym meczu nie ukrywał menedżer – Erik ten Hag. Holender po zakończeniu spotkania wskazywał na konieczność odpowiedniej reakcji i odbicia się od dna.

– Ze złych dni możesz się wiele nauczyć, oczywiście pod warunkiem że zrobisz właściwe rzeczy i odpowiednio na to zareagujesz – zarówno ja, jako menedżer, jak i sam zespół – mówił Erik ten Hag na pomeczowej konferencji prasowej. Musimy zresetować naszą mentalność.

Szansa na odzyskanie zaufanie w oczach kibiców nadejdzie stosunkowo szybko. Już w czwartek o godzinie 21:00 Manchester United zagra na Old Trafford z Realem Betis w 1/8 finału Ligi Europy. Ten Hag jest przekonany, że jego zawodnicy odpowiednio zareagują i wykażą się odpowiednią reakcją.

– Musimy się zresetować i zrobimy to. Znam moich piłkarzy, mają odpowiedni charakter, aby to zrobić.

Z pozostałymi wypowiedziami Erika ten Haga po meczu z Liverpoolem możecie zapoznać się w tym miejscu. Menedżer nie gryzł się w język i otwarcie występ „Czerwonych Diabłów” nazwał nieprofesjonalnym i przyznał, że drużyna nie zastosowała się tamtego dnia do obowiązujących w klubie standardów.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze