Adwokaci Diabłów #47 – 07 zgłoś się. Manchester United skompromitował się na Anfield

Paweł Waluś
Zmień rozmiar tekstu:

Odzwyczailiśmy się już od momentów, kiedy po prostu nie chciało nam się gadać o Manchesterze United. Niestety to uczucie powróciło i przywaliło nam znienacka, doprowadzając do szybkiego nokautu. No bo co my Wam możemy powiedzieć po tym, jak „Czerwone Diabły” przegrały 7:0 z Liverpoolem?

Nie będziemy udawać, że naszej rozmowy nie zdominowała kompromitacja piłkarzy Erika ten Haga na Anfield. Chociaż ciężko było znaleźć słowa, które oddałby nasz smutek, żal oraz rozgoryczenie. Przed holenderskim menedżerem stoi teraz nie lada wyzwanie, aby ponownie przywrócić wiarę w ten zespół.

Poruszyliśmy także temat meczu z West Hamem, chociaż można odnieść wrażenie, że to spotkanie odbyło się kilka tygodni temu. Trzeba jednak docenić odwrócenie losów spotkania, awans do kolejnej rundy FA Cup oraz dobry występ Alejandro Garnacho.

Przed nami spotkania z Realem Betis z Lidze Europy, a także z Southampton w Premier League. Wydaje się, że to odpowiedni rywale, aby się odbić i powrócić do zwycięstw, tylko czy na pewno będzie to takie łatwe po laniu, które Manchesterowi United zafundowali piłkarze Jurgena Kloppa?

Jak zawsze możecie znaleźć nas na YouTube, Spotify oraz platformach podcastowych.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze