manutd.com

Wout Weghorst zabrał głos ws. kontrowersyjnego zachowania w tunelu na Anfield Road

Jakub Sawiński
Zmień rozmiar tekstu:

Holenderski napastnik pierwszy raz od czasu feralnej porażki „Czerwonych Diabłów” z Liverpoolem odezwał się za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Weghorst odniósł się do kontrowersyjnej sytuacji, w której uczestniczył przed niedzielnym meczem.

W tunelu na Anfield doszło do bardzo niecodziennej sytuacji. Kiedy zawodnicy obu ekip kierowali się w stronę płyty boiska, kamery uchwyciły Weghorsta. Holender niczym rasowy gracz Liverpoolu klepnął legendarny obrazek „This is Anfield”. Dla kibica Man Utd owa sytuacja wyglądała dwuznacznie, stąd sprostowanie Weghorsta.

– Na co dzień zazwyczaj nie reaguję na treści, które pojawiają się tutaj. Jednak tutaj muszę zabrać swoje słowo, ponieważ naprawdę zależy mi na niesamowitych kibicach Manchesteru United – zaczyna 30-letni zawodnik.

– Z gry w kadrze Holandii wiem, że przed każdym spotkaniem na Anfield Virgil van Dijk dotyka tę ramkę. Swoim kontrowersyjnym ruchem dłoni chciałem go jedynie od tego powstrzymać, aby wyprowadzić go z równowagi przed meczem.

– Jako dziecko zawsze kibicowałem FC Twente a teraz mam zaszczyt dumnie reprezentować barwy Manchesteru United. Poświęcam całego siebie, aby występować w klubie jak najlepiej.

– Niedziela była dla nas wszystkich strasznym dniem. Teraz jednak robimy wszystko, aby powrócić do zwycięskiej formy. Jestem pewien, że wrócimy z podwojoną siłą i pokusimy się o realizacje naszych założeń.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze