realbetisbalompie.es

Poznaliśmy kadrę Realu Betis na mecz z Man Utd

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Menedżer hiszpańskiego zespołu Manuel Pellegrini ujawnił 23-osobową listę zawodników, których zabierze ze sobą do Manchesteru. W dobrej formie oraz z pojedynczymi brakami kadrowymi Hiszpanie na pewno nie będą łatwym rywalem dla „Czerwonych Diabłów”.

Najważniejszą informacją w sprawie powołanych zawodników jest powrót do kadry Sergio Canalesa. 31-latek ominął ostatnie dwa spotkania swojego zespołu, czyli zwycięskie starcie z Elche oraz zremisowany pojedynek z Realem Madryt. Powrót do zdrowia pomocnika jest bardzo ważny ze względu na inne problemy kadrowe.

Chodzi o jedną z gwiazd hiszpańskiego klubu, czyli Nabila Fekira, który nie zagra już w tym sezonie. Francuz ze względu na poważny uraz kolana nie pojawi się już w tej kampanii na boisku. Wspomniany Canales jako ofensywny pomocnik potencjalnie mógłby załatać braki po Francuzie.

Powołani gracze Realu Betis

Bravo, Rui Silva, Dani Martín, Sabaly, Edgar, Victor Ruiz, Pezzella, Luiz Felipe, Abner, Miranda, Guido Rodríguez, William Carvalho, Guardado, Canales, Luiz Henrique, Joaquín, Aitor Ruibal, Rodri, Juanmi, Dani Perez, Borja Iglesias, Willian Jose, Ayoze.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze