twitter/ManUtd

Marcus Rashford po zwycięstwie z Realem Betis: Weghorst wykonuje ogromną pracę dla zespołu

Tomasz Makiej
Zmień rozmiar tekstu:

Marcus Rashford w wygranym 4:1 starciu z Realem Betis zdobył 26 bramkę w tym sezonie i pomógł Manchesterowi United zbliżyć się do ćwierćfinału Ligi Europy. Po meczu Anglik udzielił wywiadu klubowym mediom i podkreślił, że drużyna musi skupić się na przyszłości i powinna zostawić za sobą porażkę z Liverpoolem. 

– To krok w dobrym kierunku. Musimy teraz na tym bazować, aby nabrać rozpędu.

– Nie możemy kłaść zbyt dużego nacisku na niedzieli, bo już jej nie ma, nie możemy jej zmienić. Musimy patrzeć do przodu, na kolejne spotkania.

– Wszyscy jesteśmy jednością, kiedy przychodzimy tu na mecze. Potrzebujemy ich [fanów], ich wsparcia i zawsze dobrze jest, gdy wspierają nas w trudniejszych momentach.

– Bruno dzisiaj był doskonały. Strzelił gola i cały jego występ był bardzo dobry, wszyscy są z niego zadowoleni.

– On [Weghorst] wykonuje ogromną pracę dla zespołu, wszyscy o tym wiemy, ale to gole go uszczęśliwią i pchają do ciężkiej pracy. Ciesze się jego szczęściem i mam nadzieje, że zdobędzie jeszcze parę bramek.

– To futbol. Wszystko może się zdarzyć. Musimy pojechać tam z odpowiednią mentalnością i wykonać zadanie. Znaleźliśmy się w dobrej pozycji przed rewanżem, ale to jeszcze nie koniec.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze