manutd.com

Fundacja Manchesteru United świętuje swoje 16. urodziny

jakub.solosz Jakub Solosz
Zmień rozmiar tekstu:

 „Manchester United Foundation” w poniedziałek obchodziła 16. urodziny. Od założenia w 2007 roku organizacja działa na rzecz społeczności, inspirując i jednocząc młodych ludzi poprzez klub Manchester United. Zrealizowanie ponad 97 projektów społecznych i pomoc dla ponad 75 000 młodych ludzi dowodzą, że cele społeczne i sportowe mogą iść ze sobą w parze.

Charytatywna fundacja “Manchester United Foundation” obchodziła wczoraj swoje 16 urodziny. Organizacja założona w 2007 roku aktywnie działa w społeczeństwie Manchesteru wzbogacając życie młodych ludzi w tym regionie.

Członkowie starają się jednoczyć i inspirować młodzież poprzez klub z Old Trafford, realizują programy edukacyjne i społeczne w celu zwiększenia wiedzy przyszłych pokoleń. W ciągu 16 lat istnienia fundacja pracowała z ponad 75 tysiącami młodych ludzi, aby pozytywnie wpłynąć na ich życie oraz przyszłe wybory.

Na wspieranie swoich uczestników organizacja otrzymała dochód w wysokości ponad 50 milionów funtów. Większość tej kwoty została zebrana dzięki społecznym darowiznom. W ubiegłym roku fundacja zrealizowała 97 projektów społecznych, co stanowi ogromny postęp w porównaniu z początkowymi czterema w 2007 roku. W sezonie 2021/2022 stowarzyszona z klubem “Czerwonych Diabłów” organizacja charytatywna pracowała z liczbą 21 524 młodych ludzi.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze