manutd.com

Fabrizio Romano: Atletico Madryt zrezygnowało z transferu Victora Lindelofa

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

W ostatnim czasie sporo pisze się w mediach na temat odejścia Victora Lindelofa z Manchesteru United. Wśród klubów zainteresowanych sprowadzeniem szwedzkiego defensora wymieniane było między innymi Atletico Madryt. Jednak według doniesień Fabirizio Romano temat przenosin do stolicy Hiszpanii jest już zamknięty. 

Victor Lindelof nie jest w tym sezonie zawodnikiem pierwszego składu Manchesteru United. Szwed jednak cieszy się opinią solidnego obrońcy i w tej kampanii wybiegał na murawę 20 razy. Z perspektywy klubu z Old Trafford jest on cennym uzupełnieniem składu.

Jednak sam zawodnik może nie być zadowolony z takiej pozycji w zespole. Nie dziwi więc, że jest kuszony przez inne kluby. W mediach najgłośniej było o zainteresowaniu defensorem ze strony Interu Mediolan oraz Atletico Madryt. Według doniesień Fabrizio Romano druga z wyżej wymienionych opcji w prawdzie myślała o sprowadzeniu Lindelofa, lecz już zrezygnowała z tego pomysłu.

– Atletico Madryt pytało o niego [Lindelofa], ale potem zdecydowali się kontynuować sprowadzanie Caglara Soyuncu – mówił dziennikarz w programie Caught Offside.

Włoch odniósł się także do zainteresowania ze strony Interu. Z jego informacji wynika również, że klub z Old Trafford nie koniecznie może chcieć pozbyć się Szweda.

– Inter ma teraz inne cele. Jestem pewien, że Erik ten Hag jest zadowolony z Lindelofa i będzie starał się zatrzymać tego gracza tak, jak to zrobił w styczniu. Nie jestem pewien, czy Manchester United pozwoli mu odejść. W zimie było kategoryczne „nie” – zaznaczył.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze