manutd.com

Erik ten Hag wyjaśnił wybór składu na rewanż z Realem Betis

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Podopieczni holenderskiego szkoleniowca o 18:45 zainaugurują rewanżowe spotkanie Ligi Europy z Realem Betis. Ten Hag dokonał kilku zmian w wyjściowej jedenastce i od pierwszych minut zobaczymy m.in. Facundo Pellistriego. Menedżer przed pierwszym gwizdkiem opowiedział mediom o tym starciu.

Młodzież jest świadoma stylu gry

– Po pierwsze, oni wiedzą, jak my gramy. Oni znają zasady oraz obowiązki, które są obecne w dniu meczowym. Taktycznie, oczekuję od [Pellistrieg] niego wybiegania za plecy obrońców, ponieważ to jest słaby punkt naszych rywali. Musimy ich przetestować w tym elemencie gry. Wiem, że jest w stanie dobrze wykonać to zadanie.

Malacia oraz Maguire w wyjściowej XI

– W ich przypadku jest podobnie. Są to niezwykli gracze i wielokrotnie nam to już udowadniali. Widzimy to każdego dnia na treningach. Trenują bardzo ciężko i wiemy, że możemy im zaufać. Dzisiaj mają swoje zadania, które muszą wykonać.

Zwycięskie podejście

– Jesteśmy Manchesterem United i musimy zwyciężać w każdym spotkaniu. Takie podejście musimy mieć zawsze. Chcemy zrobić to dzisiaj proaktywnym stylem gry w piłkę, czyli tak jak zawsze. Chcemy pierwsi wykonać krok, przejąć kontrolę i zdominować rywali.

Świetna atmosfera

– Jest świetnie. Panuje tutaj bardzo wroga atmosfera i aż chce się tutaj być. Coś takiego dodaje ci energii, lecz nie chodzi tutaj tylko o tłumy na obiekcie. Chodzi o to, aby dobrze zaprezentować się przed taką publiką. Kiedy jest ciszej, to ciężej jest zachować odpowiednie skupienie oraz energię.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze