Menedżer Manchesteru United liczy na powrót kontuzjowanego Garnacho przed końcem sezonu

Jakub Solosz
Zmień rozmiar tekstu:

Erik ten Hag, menadżer Manchesteru United, spodziewa się powrotu kontuzjowanego piłkarza Alejandro Garnacho przed końcem sezonu. Holender jest również zdeterminowany, aby wykorzystać najlepszych zawodników, mimo zagrożenia zawieszenia ich na kolejne mecze Ligi Europy.

Menadżer Manchesteru United, Erik ten Hag spodziewa się powrotu kontuzjowanego Alejandro Garnacho przed końcem sezonu. Młody napastnik doznał urazu kostki podczas niedzielnego remisu 0:0 z Southampton. Argentyńczyk w swoim wtorkowym poście na Instagramie podkreślił swoje zaangażowanie do odzyskania pełnej sprawności fizycznej. Dziennikarze poprosili trenera „Czerwonych Diabłów” o zaktualizowanie informacji na temat zdrowia zawodnika podczas przedmeczowej konferencji prasowej.

– To poważny uraz, którego kompletnie nie brałem pod uwagę. Garnacho naprawdę dobrze się rozwija, co zaowocowało jego powołaniem do reprezentacji swojego kraju. Wróci przed końcem sezonu. Musi być gotowy, ponieważ możemy osiągać sukcesy w wielu rozgrywkach – stwierdził szkoleniowiec Manchesteru United.

Wraz z Argentyńczykiem na boisku zabraknie również Antonego z powodu złego samopoczucia. To niejedyne zmartwienie, które spędza sen z powiek trenerowi. Kolejnym jest fakt, że jedno nieodpowiedzialne zachowanie dzieli Bruno Fernandesa oraz Casemiro od zawieszenia w Lidze Europy. Media zapytały Ten Haga, czy w przypadku upomnienia tych zawodników zółtą kartką można ich zastąpić rezerwowymi, aby uniknąć poważnych konsekwencji w razie niekorzystnego rozwoju sytuacji.

– Mierzymy się z naprawdę solidnym zespołem, dlatego potrzebni będą nam ci zawodnicy. W zeszłym tygodniu graliśmy naprawdę bardzo dobrze i chcemy to powtórzyć. Potrzebujemy zwycięstwa, dlatego potrzebujemy naszych najlepszych zawodników – spuentował Erik ten Hag.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze