manutd.com

Erik ten Hag i sir Jim Rafcliffe spotkali się w centrum treningowym w Carrington

tompast Tomasz Pasternak
Zmień rozmiar tekstu:

Erik ten Hag, menedżer Manchesteru United, spotkał się na krótko z sir Jimem Ratcliffe’em, który w piątek pojawił się na obiektach sportowych klubu. Najbogatszy Brytyjczyk bierze udział w wyścigu o przejęcie praw własności najbardziej utytułowanej ekipy piłkarskiej w Anglii.

Sir Jim Ratcliffe wraz z kilkoma przedstawicielami jego konsorcjum INEOS dotarli w piątek rano na Old Trafford, gdzie przywitał ich Richard Arnold, dyrektor Manchesteru United. Niedługo później potencjalni nowi właściciele przybyli do bazy treningowej w Carrington.

– Spotkaliśmy się, ale tak naprawdę wymieniliśmy jedynie uściski dłoni – mówił Ten Hag pytany o tę sytuację przez dziennikarzy. – Ja skupiam się na najbliższym meczu. W niedzielę czeka nas ważne spotkanie i to na tym musimy się koncentrować. Zajmowanie się potencjalnymi inwestorami to zadanie dla innych osób w klubie.

– Moim zadaniem na ten moment jest skupić się na grze, więc rozmawiajmy o meczu. Musimy być gotowi [na pojedynek przeciwko Fulham w FA Cup] – zakończył holenderski szkoleniowiec.

Ratcliffe przybył na Old Trafford osobiście, w przeciwieństwie do jego głównego kontrkandydata w walce o przejęcie udziałów Manchesteru United, katarskiego Szejka Jassima bin Hamad Al Thaniego, którego delegacja pojawiła się na obiektach “Czerwonych Diabłów” w czwartek.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze