Adwokaci Diabłów #49 – męczy nas obserwowanie zmęczonego Manchesteru United

Paweł Waluś
Zmień rozmiar tekstu:

Temat rotacji musiał w końcu wypłynąć, biorąc pod uwagę liczbę spotkań rozegranych przez Manchester United. Wydaje się, że „Czerwone Diabły” są w nieco słabszej formie. O ile w Lidze Europy udało się sprawnie pokonać Real Betis, tak na angielskich boiskach bywa ostatnio różnie.

Nawet wygrany mecz z Fulham trudno nie oceniać przez pryzmat swoistego sabotażu drużyny gości, w której w ciągu minuty trzy osoby otrzymały czerwoną kartkę. Poza tą sytuacją wrażenia były takie, że Manchester United na zwycięstwo nie zasługiwał.

Wybiegliśmy nieco w przyszłość. Podopieczni Erika ten Haga zmierzą się w półfinale Pucharu Anglii z Brighton z perspektywą derbów Manchesteru w finale. Poza tym w rozgrywkach europejskich czeka na nas kolejny hiszpański rywal, tym razem będzie to Sevilla. Przełamywania klątwy ciąg dalszy?

Przy okazji porozmawialiśmy sobie jeszcze o transferach. Kto przyjdzie, kto odejdzie? Ile warto wydać za Harry’ego Kane’a, a ile za Victora Osimhena? A może Erik ten Hag znowu nas zaskoczy i pozyska kogoś, kogo nie braliśmy w ogóle pod uwagę?

 

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze