manutd.com

Erik ten Hag: Christian Eriksen wróci do gry w kwietniu

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Erik ten Hag w rozmowie z mediami ujawnił, kiedy możemy spodziewać się powrotu jednego z kontuzjowanych zawodników. Holenderski szkoleniowiec zapowiedział, że Christian Eriksen na pewno wróci do gry już w kwietniu.

Duńczyk dołączył do Manchesteru United latem na zasadzie wolnego transferu i od razu stał się sercem drużyny Erika ten Haga. Niestety doznał on poważnego urazu w meczu 4. rundy FA Cup z Reading po ostrym wejściu rywala. Po meczu opuścił on stadion w bucie ortopedycznym, a pierwsze diagnozy sugerowały jego powrót w okolicach końcówki sezonu.

Od pewnego momentu opinia publiczna nie otrzymywała żadnych informacji w sprawie powrotu do zdrowia zawodnika. Ten Hag zdecydował się zmienić ten fakt i zapowiedział powrót swojego podopiecznego już w kwietniu, lecz nie określił, w którym momencie miesiąca ponownie go zobaczymy.

– Tak, na pewnym etapie kwietnia wróci do gry. Radzi sobie bardzo dobrze, a jego rehabilitacja przebiega sprawnie. Progresuje, a to dobrze rokuje. Zobaczymy, jak to się rozwinie w nadchodzących tygodniach – mówił Erik ten Hag w rozmowie z MUTV.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze