manutd.com

Marcus Rashford zmuszony do opuszczenia zgrupowania „Synów Albionu”

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dopiero co rozpoczęła się przerwa reprezentacyjna, a już do opinii publicznej dotarły złe wieści związane z zawodnikiem Manchesteru United. Oficjalnie klub potwierdził, że Marcus Rashford nie będzie mógł pojawić się na zgrupowaniu reprezentacji Anglii.

Wychowanek „Czerwonych Diabłów” doznał kontuzji w wygrany 3:1 starciu z Fulham w ramach ćwierćfinału FA Cup. Napastnik po bramce Aleksandara Mitrovicia potrzebował pomocy klubowych medyków i ostatecznie w 83. minucie został zastąpiony Fredem.

Uraz eliminuje zawodnika z wyjazdu na rozpoczęte zgrupowanie reprezentacji Anglii przed kwalifikacjami do EURO 2024. Dotychczas rozegrał on już 51 spotkań w koszulce seniorskiej drużyny. Na ostatnich Mistrzostwach Świata udało mu się 3-krotnie wpisać na listę strzelców podczas reprezentowania swojego kraju.

Oprócz Rashforda powołania do kadry „Synów Albionu” otrzymało dwóch graczy Manchesteru United. Zaproszenia otrzymali zawodnicy defensywni – Luke Shaw oraz Harry Maguire, którzy w przeszłości często byli angażowani w wyjściowych jedenastkach.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze