ManUtd.com

Nowy dyrektor ds. negocjacji w Manchesterze United?

, Redakcja ManUtd.pl
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United planuje zmiany w sztabie rekrutacyjnym przed letnim oknem transferowym. Do klubu ma dołączyć nowy dyrektor ds. negocjacji.

Do niedawna tę funkcję pełnił Matt Judge, który współpracował blisko z Edem Woodwordem. Po jego odejściu zrezygnował jednak ze swojej funkcji, co miało miejsce w kwietniu minionego roku. Wokół jego pracy pojawiało się mnóstwo negatywnych komentarzy. Kibice często mieli do niego żal o negocjowanie transferów w pośpiechu, na ostatnią chwilę, przez co menedżerowie zespołu nie mieli skompletowanej kadry przed początkiem sezonu.

Erik ten Hag nie ukrywa, że kolejne wzmocnienia będą potrzebne, jeśli klub chce myśleć o największych sukcesach. Media uważają, iż władza nad negocjacjami została przekazana Mattowi Hargreavesowi. To jeden z dyrektorów firmy Adidas, która jest sponsorem Manchesteru United.

Według „The Telegraph” wszystko zostało już dogadane i Hargreaves będzie bezpośrednim następcą Matta Judge. W Adidasie odpowiadał on za kontraktowanie piłkarzy i skauting. Mówi się, że odegrał dużą rolę w procesie, po którym Adidas wylądował na koszulkach dwudziestokrotnego mistrza ANglii.

Jeśli te informacje okażą się prawdą, latem przyjdzie mu z pewnością walczyć o nowego napastnika i kolejnego pomocnika. Jego zadaniem ma być również prolongowanie kontraktu Marcusa Rashforda.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze