ManUtd.com

Christian Eriksen podzielił się z fanami postępami w rehabilitacji

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Christian Eriksen na Instagramie podzielił się z fanami procesem rehabilitacji i potwierdził powrót na boisko treningowe. Według zapowiedzi sztabu szkoleniowego jego powrotu do gry możemy spodziewać się w kwietniu.

Duńczyk urazu stawu skokowego doznał w wygranym meczu z Reading pod koniec stycznia. Kontuzja była poważna, co wymusiło jego przerwę w grze w lutym oraz w marcu. Erik ten Hag ostatnio zapowiedział powrót pomocnika w kwietniu, lecz nie był w stanie dokładnie wskazać, w którym momencie miesiąca pojawi się on ponownie w kadrze.

Na początku sezonu 31-latek dołączył do Manchesteru United jako wolny zawodnik i praktycznie od razu odnalazł się w nowym otoczeniu. W ciągu tej kampanii rozegrał on 31 spotkań, w których zdobył dwie bramki oraz 9-krotnie asystował przy trafieniach kolegów.

Natomiast wczoraj (23 marca) doświadczony zawodnik za pomocą funkcji stories w portalu społecznościowym Instagram opublikował trzy zdjęcia, które pokazują postępy w jego rehabilitacji. Ostatnie zdjęcie potwierdza także powrót zawodnika do treningów na boisku treningowym.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze