manutd.com

Victor Lindelof: latem zdecyduję o swojej przyszłości

Redakcja ManUtd.pl
Zmień rozmiar tekstu:

Victor Lindelof po tym jak stracił miejsce w wyjściowej jedenastce „Czerwonych Diabłów”, zastanawia się nad swoją przyszłością na Old Trafford. Latem Szwed rozważy dostępne opcje.

Obecnie środkowy obrońca Manchesteru United przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Szwecji, która rozegra mecze w ramach eliminacji EURO 2024. To właśnie na konferencji prasowej kapitan Szwedów został zapytany o brak regularnej gry w klubie.

– Jak każdy zawodnik chciałbym grać w każdym spotkaniu. W tym sezonie tak się nie dzieje. Lubię przyjeżdżać na reprezentację, ponieważ cieszę się, że mogę reprezentować własny kraj. Nie mogę doczekać się eliminacyjnych meczów.

– Chcę grać. Po to uprawiam ten sport. Nie myślałem jeszcze o odejściu. Na razie koncentruję się na reprezentacji a później na końcówce sezonu w klubie. Latem przeanalizuję swoją przyszłość i zobaczę, co będzie dla mnie najlepsze.

Lindelof został zapytany również o zamieszanie dotyczące zmiany władz. Do rodziny Glazerów napływają oferty kupna klubu.

– Na piłkarzy to nie wpływa. Wiemy, że trwają rozmowy. Wydarzy się to, co się wydarzy. My głównie koncentrujemy się na grze w piłkę – skwitował.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze