twitter/ManUtd

Marcus Rashford wznowił treningi w Carrington

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Jeden z najlepszych zawodników Manchesteru United Marcus Rashford wznowił treningi w Carrington. Pozostał on w klubie i nie pojechał na trwające zgrupowanie reprezentacji Anglii ze względu na uraz, którego doznał w ostatnich dniach.

Kontuzji doznał on w wygranym 3:1 starciu FA Cup z Fulham. Zawodnik potrzebował pomocy medyków po bramce otwierającej wynik meczu, którą zdobyli gracze londyńskiego zespołu. Następnie po kilkunastu minutach został on zmieniony, a po kilku dniach ogłoszono jego nieobecność na zgrupowaniu kadry.

Rashford wrócił już na boisko treningowe, lecz nie zaliczył on całej grupowej sesji treningowej. Trenował on z kolegami przez chwilę, a następnie wrócił do treningów indywidualnych. W następnych dniach sztab szkoleniowy oceni, czy będzie on gotowy do gry w niedzielnym meczu z Newcastle United.

Brak zawodnika w następnym ligowym meczu na pewno pokrzyżuje plany Erika ten Haga. Przed przerwą w rozgrywkach zapowiedziano powrót niektórych kontuzjowanych zawodników po jej zakończeniu, lecz nadal nie dostaliśmy konkretnych przesłanek, ilu z tych graczy zobaczymy w niedzielę.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze