manutd.com

Marcus Rashford zdementował plotki ws. żądań kontraktowych. „Jest to kompletna bzdura”

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Marcus Rashford w mediach społecznościowych odniósł się do ostatnich doniesień medialnych związanych z jego sytuacją kontraktową w Manchesterze United. Zawodnik stwierdził, że informacje ujawnione przez „Daily Star” są zmyślone i nie mają pokrycia z rzeczywistością.

Niespodziewanie z rana „Daily Star” poinformowało, że Marcus Rashford miał postawić ultimatum Manchesterowi United w sprawie nowego kontraktu. Obecna umowa napastnika wygasa w czerwcu 2024 roku (klub skorzystał z opcji wydłużenia kontraktu), lecz w przypadku nowej umowy ten chciałby inkasować około 500 tys. funtów.

Od początku doniesienia te wydawały się nieprawdziwe ze względu to, że w przeszłości bardziej wiarygodne źródła informowały o zasadzie nieprzekraczania płac na poziomie 200 tys. funtów w Manchesterze United. Dodatkowo ostatnio The Athletic ujawniło, że latem Rashford odrzucił ofertę wysokości 400 tys. funtów od PSG.

Ostatecznie do plotek odniósł się sam Rashford, który nie ukrywał poirytowania w poście w mediach społecznościowych.

– Wypowiem się, zanim zacznie to krążyć po sieci. Jest to kompletna bzdura. Wraz z klubem szanujemy siebie nawzajem i tak na pewno pozostanie. Na chwilę obecną skupiam się wyłącznie na jak najlepszym zakończeniu sezonu w lidze oraz zdobyciu kolejnych trofeów – skomentował Rashford.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze