manutd.com

„MEN”: Erik ten Hag planuje wietrzenie szatni w letnim oknie transferowym

Tomasz Makiej
Zmień rozmiar tekstu:

Erik ten Hag planuje przebudowę zespołu przed rozpoczęciem kolejnego sezonu. Jak podaje „Manchester Evening News”, menedżer “Czerwonych Diabłów” spodziewa się więcej transferów z klubu niż do klubu i domaga się większej bezwzględności na rynku transferowym. Drużyna z Old Trafford ma pożegnać co najmniej pięciu zawodników.

W oknie transferowym poprzedzającym sezon 2022/23 Manchester United spieniężył jedynie dwóch piłkarzy — Andreasa Pereirę i Tahitha Chonga. Na najbliższe lato   zaplanowano spore wietrzenie szatni. Na listę transferową mają trafić: Harry Maguire, Brandon Williams, Alex Telles, Anthony Martial oraz Eric Bailly. Klub wysłucha również ofert za Deana Hendersona.

Ponadto Erik ten Hag ma być coraz bardziej niecierpliwy wobec Jadona Sancho, który wciąż jest jedynie cieniem samego siebie z czasów gry w Borussii Dortmund. Newcastle interesuje się Scottem McTominayem, natomiast na ten moment klub nie zamierza sprzedawać reprezentanta Szkocji.

W ich miejsce Ten Hag zamierza sprowadzić klasowego napastnika i środkowego pomocnika, a także rozgląda się na nowym stoperem.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze