manutd.com

The Athletic: koniec prezentacji w Carrington. Ruszyły prace budowlane w obiektach treningowych Man Utd

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

The Athletic donosi, że wkrótce zakończyć się mają zawirowania związane z wizytami oraz zmianami w Carrington. Chodzi przede wszystkim o budynek imienia Jimmy’ego Murphy’ego, w którym dotychczas odbywały się konferencje prasowe menedżerów Manchesteru United.

Zawirowania w Carrington rozpoczęły się od momentu wejścia w etap prezentacji, który jest nieodłącznym elementem sprzedaży klubu. Zainteresowani kupnem klubu nie tylko byli oprowadzani po Old Trafford, lecz zostali również wpuszczeni do obiektów treningowych Manchesteru United.

W głównym pomieszczeniu budynku Jimmy’ego Murphy’ego normalnie odbywają się konferencje prasowe menedżera Manchesteru United, lecz na potrzeby prezentacji spotkania z mediami zostały przesunięte do innego budynku. Na prezentacjach dyrektorzy ds. finansów oraz operacji (Collette Roche oraz Cliff Baty) przedstawiali ważne informacje finansowe zainteresowanym.

Od momentu prezentacji trochę już minęło, więc panuje przekonanie, że Erik ten Hag wróci z konferencjami do budynku im. Jimmy’ego Murphy’ego. Zwlekanie z decyzją miało być spowodowane przygotowaniem na zgłoszenie się nowych zainteresowanych stron, które mogłyby potencjalnie kupić klub z rąk Glazerów.

Oprócz tego The Athletic ujawniło, że w Carrington ruszyły prace budowlane, które mają polepszyć warunki treningowe w obiekcie. Dokładnie przeprowadzane one są w pobliżu budynku klubowej akademii oraz sekcji kobiet.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze