FIFA

„The Telegraph”: Man Utd dołączył do wyścigu o zakontraktowanie Jude’a Bellinghama

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dziennik „The Telegraph” donosi, że Manchester United dołączył do wyścigu o zakontraktowanie Jude’a Bellinghama. „Czerwone Diabły” zmierzą się w nim m.in. z Manchesterem City oraz Realem Madryt.

Klub z Old Trafford starał się ściągnąć do siebie pomocnika, kiedy ten jeszcze reprezentował barwy Birmingham City. Ostatecznie Bellingham wolał wyjechać z Anglii, aby szlifować swoje umiejętności w Borussi Dortmund, co przekuło go w jednego z najlepszych młodych pomocników na świecie.

Dotychczas w sprawie przyszłego klubu reprezentanta Anglii media wymieniały głównie Liverpool oraz Real Madryt, które najbardziej miały zabiegać o usługi zawodnika. Jak się okazuje, uległo to zmianie w ostatnim czasie. Dziennik „The Telegraph” ujawnił, że „The Reds” mieli ostatecznie wycofać się z wyścigu o zakontraktowanie gracza.

Oprócz tego Manchester United miał dołączyć do rywalizacji o zawodnika. Kluczowa dla tej decyzji ma być dobra postawa klubu z Old Trafford w lidze, co najprawdopodobniej przyniesie drużynie awans do Ligi Mistrzów. Oprócz prestiżu najlepsze europejskie rozgrywki wiążą się z ogromnym wsparciem finansowym dla grających tam klubów.

Rywalami „Czerwonych Diabłów” we wspomnianym wyścigu będą Manchester City, Chelsea, Paris Saint-Germain oraz Real Madryt. Ekipa „Królewskich” ma być aktualnie głównym faworytem.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze